Informuojame, kad šiuo metu Marijampolės regiono savivaldybėse vykdomas tik maisto ir virtuvės atliekų konteinerių dalinimas.
Atkreipiame dėmesį, kad maisto ir virtuvės atliekų surinkimas dar nėra pradėtas. Šių atliekų surinkimas bus pradėtas vykdyti nuo 2026 m. liepos 1 d..
Iki šios datos prašome gyventojų konteineriais NESINAUDOTI ir į juos nemesti jokių atliekų.
Apie konkretų atliekų surinkimo grafiką ir naudojimosi tvarką informuosime papildomai.
Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.
UAB MAATC